Zapisy na IX Olsztyński Festiwal Modelarski rozpoczęte!

Wraz z premierą plakatu promującego IX Olsztyński Festiwal Modelarski, który odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku uruchamiamy zapisy elektroniczne do konkursu!

W tym roku zapisy na konkurs są bezpłatne. Nie pobieramy i nie będziemy pobierać ŻADNYCH opłat wpisowych (co było jednym z naszych celów zakładając stowarzyszenie i przejmując główny ciężar organizacji konkursu).

Link do zapisów: https://modelarzeolsztyn.pl/zapisy

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom: Wydawnictwom JSC, Haliński, Firmom Bear’s Scale Modeling, Toro Model, Dziewięć Robert Benasiewicz oraz Uniwerystetowi Warmińsko-Mazurskiemu.

Autorem plakatu jest Piotr Targoński, dziękujemy!

Autorem systemu do zapisów elektronicznych jest Krzysztof Magrel. Zgłoszenia problemów technicznych kierować proszę na adres xychul(at)gmail.com

Po dokonaniu zapisu i potwierdzeniu adresu email (system wyśle pocztę elektroniczną z linkiem na wskazany adres) zachęcamy do wydrukowania kart konkursowych. Wydrukowaną kartę należy zabrać ze sobą na konkurs i przedstawić do podbicia Komisji Konkursowej. Przyspieszy to zapisy a a nam ułatwi pracę. Z góry dziękujemy.

Oczywiście dla osób nie posiadających drukarki i/lub komputera będzie możliwość zapisania się i/lub wydrukowania kart konkursowych na miejscu.

Regulamin konkursu do pobrania: regulamin 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.