XI Olsztyński Festiwal Kultury Modelarskiej przełożony!!!

Epidemia koronawirusa storpedowała organizację XI Olsztyńskiego Festiwalu Kultury Modelarskiej, który miał się odbyć w dniach 18-19 kwietnia 2020. Rząd RP wprowadził wiele ograniczeń w funkcjonowaniu Państwa Polskiego by jak najbardziej ograniczyć rozprzestrzenianie się zarażeń. Zabronił m.in. zgromadzeń powyżej 50 osób, który dotyczy również naszego konkursu. Wiemy już dziś, że nasz festiwal w zakładanym terminie nie dojdzie do skutku.

Długo się wahaliśmy z ogłoszeniem tej wiadomości, ale mając na uwadze to, że niektórzy modelarze muszą rezerwować noclegi by do nas przyjechać oraz ponosić inne koszty musimy.

Informujemy zatem, że XI Olsztyński Festiwal Kultury Modelarskiej zostaje przesunięty na wiosnę 2021. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nagrody, które już otrzymaliśmy od sponsorów nie zmarnują się. Zostaną pieczołowicie przechowane do przyszłego roku i na pewno trafią do was, drodzy modelarze.

Cóż, nie jest to dobra wiadomość dla nikogo, ale jedyna możliwa w obecnej sytuacji. A tymczasem trzymajcie się zdrowo i #zostanwdomu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.